Bayraklı Yangın Temizliği, | Bayraklı Temizlik Firması logo

Bayraklı Yangın Temizliği,

Bayraklı Yangın Temizliği ve su basması sonrası temizlik,Bayraklı Temizliğin bayraklıda ve İzmir genelinde sunduğu temizlik hizmetleridir. yangın veya su basması gibi istenmeyen durumlar ile karşılaşmanız gerçekten çok kötü bir durumdur. Eğer can kaybı yoksa bu teselli edici bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Yangın ve su baskını sonrasında , oluşan kir,is,pislik ve artıkların temizlenmesi zahmetli bir iştir. İnsanlar bu gibi durumlar ile karşılaştıklarında öncelikle izmir bayraklı temizlik firmalarından yardım istemektedirler.

Yangın sonrasında Bayraklı Temizlik Firması olarak yaptığımız temizlik işlemleri kısaca şu şekilde özetlenebilir. Yangın için yapılan temizlik öncelikle, yangından arta kalan ve kullanılamayacak durumda olan eşyalar istiflenerek çöpe atılır. Eğer kullanılabilecek durumda eşya varsa bunların tek tek ayrıştırılması işlemleri gerçekleştirilir. Bu aşamada ev sahibi de temizlik personeline yardım ederek kalmasını istediği veya atılmasını istediği eşyaları ifade edebilir. Genel olarak atılması gereken eşyalar belirlendikten sonra bu eşyalar çöp konteynırlarına atılır. Arda kalan eşyalar bir oda da toplanır. Daha sonra odalardan tek tek temizlenme işlemine başlanır. Evin boyası yangından dolayı çok zarar gördü ve kullanılamayacak halde ise temizlik işleminden önce boyama işlemleri gerçekleştirilir. Boyama işlemine ihtiyaç duyulmuyor ise doğrudan temizlik işlemine başlanabilir. Temizlik yapılırken özellikle ev uzun bir süre havalandırılır. Havalandırılmasında ki amaç evin yangından kalan ve eve sinmiş olan duman kokusunun evi terk etmesidir. Daha sonra Bayraklı temizlik işlemleri üstten alt kısımlara olmak üzere başlar. Kartonpiyerli bir ev ise bunların temizliği ile işe koyulur. Daha sonra duvarlar silinir. Cam ve pvc kaplamalar temizlenir, kapılar ,kapı camları temizlenir. Odaların zeminleri, parke veya taş ise bunların temizlik işlemleri gerçekleştirilir. Odaların ve evin tüm temizliği bittikten sonra işlem tamamlanır.

Bayraklı Su basması sonrası temizlik işleminde ise öncelikle su basan ortamın sudan arındırılması sağlanır. Su basan ortamdan su arındırıldıktan sonra zemin , su basmasının bıraktığı kirden arındırılır. Daha sonra duvarlarda kalmış olan izler özel temizleme yöntemleri ile temizlenerek eviniz ilk günkü haline getirilir. Yangın sonrası temizlik ve su basması sonrası temizlik için İzmir Bayraklı Temizlik, firması nı arayarak bizimle iletişime geçiniz.

Online İletişim Formu

İsim Soyisim :
*
E-posta :
*
Telefon :
*
Konu :
*
Mesajınız :
*
 
© Bayraklı Yangın Temizliği, | Bayraklı Temizlik Firması - 2018