Bayraklı  Halı  Yıkama | Bayraklı Temizlik Firması logo

Bayraklı Halı Yıkama

Halı Yıkama Bayraklı temizlik firmasının sunduğu hizmetlerden biridir.Bayraklı Temizlik olarak; metrajı yüksek halıları bünyesinde barındıran cami, konferans salonu, toplantı salonu, tiyatro, sinema, otellerin taşınmaz halılarını uzman ekibi ile saat ve gün gözetmeksizin temizlemektedir.

Temizlik ve Halı koltuk yıkamalarını yapabilecek kapasitede eğitimli personel barındırma, geniş makine parkuru ve donanım bakımından ideal bir firmayız.

Anti bakteriyel ürünler kullanmak sureti ile Endüstriyel makineler ile yıkanıp çekiş gücü yüksek endüstriyel ıslak çeker vakum ile kirli suyun tahliyesi yapılmaktadır.

`Tek yapmanız gereken 1 gün öncesinden İzmir Bayraklı Temizlik ve halı koltuk yıkama Şirketini arayıp randevu almanız veya form doldurmanız.

Halı Koltuk Temizliğinde Bayraklı Temizlik Firması nı tercih etiğiniz için teşekür ederiz,izmir Bayraklı Temizlik Firmaları. deneyimli uzman personellerimiz yerinde halıfleks temizliği hizmetinde kaliteli halı temizleme makşnaleri ile hizmet vermekte

yerinde halı yıkama ve temizleme hizmetinin en büyük avantajlarından biri halıların kısa zaman içinde yıkanması ve kurumasıdır. halı temizleme işlemei tamamlandıktan sonra hafif nemli kalabilir, bu nemlilik kısa bir süre içersinde kuruyacaktır.

Online İletişim Formu

İsim Soyisim :
*
E-posta :
*
Telefon :
*
Konu :
*
Mesajınız :
*
 
© Bayraklı Halı Yıkama | Bayraklı Temizlik Firması - 2018