Bayraklı Ev Temizliği | Bayraklı Temizlik Firması logo

Bayraklı Ev Temizliği

Bayraklı Ev Temizliği hizmetimiz ile evdeki tüm temizlik işlerinizde ev temizliği konusunda profesyonel, deneyimli temizlikçi bayanlar ve erkeklerden oluşan temizlik ekibimizle hizmetinindeyiz. Evlere temizlik hizmeti veren profesyonel Bayraklı temizlik şirketleri ev temizliğinin yanı sıra koltuk temizleme, yerinde halı yıkama, jaluzi ve store perde temizliği diğer temizlik işlerinide yapmaktadır.

Bayraklı ev temizlik Hizmetleri , kaliteli temizlik ürünlerileri kullanır,iev temizliği hizmeti veren Bayraklı ev temizlik şirketleri evlerde sağlıklı, hijyenik ve ferah bir ortam yaratmaktadır.Evinizin yeterince temiz olabilmesi için görünen kirlerin yanı sıra görünmeyen kirlerinde temizlenmesi gerekir.

İzmir Bayraklı Ev temizliği hizmeti ile görünür kirlerin temizlenmesi, görünmeyen alanları temizliği aynı şekilde yapılarak dezenfekte ve hiyjen dengesi sağlanır.

Ev temizliği konusunda yaptığı işe garanti veren, müşteri memnuniyetini ön planda tutan Bayraklı Temizlik tertemiz bir ev temizliği taahhüt eder , , bu alanda sizlere en iyi hizmeti sunmak için sadece ev temizliği hizmetlerinde uzmanlaşmış özel ekiplerle hizmet vermektedir.

İzmir Bayraklı da Ev temizliği hizmetleri evin konumuna göre; boş ev/eşyalı ev/boş daire/inşaat sonrası ev temizliği/yangın sonrası ev temizlik/su baskını temizliği/ev halı yıkama/boya badana sonrası ev temizliği/yazlık ev temizliği/dubleks ev temizliği birkaç değişik şekilde olabilmektedir. Sizlerden gelen talepler doğrultusunda evinizin metrajı üzerinden en ekon omik ev temizlik fiyatları ile ekstra hiçbir maliyet çıkarmadan anahtar teslimi ev temizlik işleriniz ekiplerimizle aynı gün içerisinde teslim edilir. Bu fiyatımıza malzeme, makine, işçilik, ulaşım dâhildir.

İzmir Bayraklı genelinde 2 ,,3 ,,4 ve 5 kişilik ekiplerle ev temizliği hizmetleri sunmaktayız.

Her türlü ev temizliği için bizleri arayabilirsiniz. EV TEMİZLİĞİ İZMİR BAYRAKLI .

© Bayraklı Ev Temizliği | Bayraklı Temizlik Firması - 2018